Pavel Dobeš - Nabídka

Menu:

Vlastní vyhledávání

Aktuality

06.11.2008 - nová galerie RUMUNSKO. ač nová galerie, jde o jedny z mých vůbec prvních snímků. Doufám, že potěší všechny co znají tato místa a pro všechny ostatní budou případnou inspirací na cesty

-

06.11.2008 - V galerii JESKYNĚ najdete záběry z jednoho z nějvětších speleologických objevů posledních let v českém krasu. z jeskyně Javorka

-

28.04.2009 - Nová galerie BOHEMIA je nepatrným střípkem v nekonečné knize o krajině která nás obklopuje a provází našimi "všedními dny". Jsou to jen zlomky okamžiků a chvíle tak krátké, že ani nestačím vybalit fotoaparát. Přesto to jsou okamžiky které jsou kolem nás a jsou skutečné. A během chvíle, dokáží náš všední den povýšit na nevšední a nezapomenutelný.


-

Nabídka

Všechny uvedené fotografie je možno zakoupit v různých formátech i jako data pro tiskové a reklamní použití - kalendáře, pohlednice, plakáty a pod.
Pro fotografie, které zde nejsou uvedené si prosím vyžádejte portfolio.
Ceník fotografií zašlu na vyžádání.
Většina fotografií je pořízena fotopřístrojem Mamiya RB 67 PRO SD na materiál FUJI nebo KODAK a následně skenována na profi skeneru NIKON COOLSCAN 9000 ED. Velikost dodaného souboru je podle účelu použití.

Zvětšeniny jsou zhotovovány dle přání několika způsoby:

Klasická fotografie lesklá nebo matná – digitální osvit: fotografie jsou vyhotoveny ve spolupráci s FOTO NOVA Hronov a do velikosti 30 × 45 ve firmě Lagoon Vsetín.
Klasická fotografie – byť v moderním pojetí, má co by nosič obrazu stále své nezastupitelné místo. Je to stále jediný materiál u kterého je ověřená záruka procesu stárnutí a ztráty barev. Kvalita materiálu, jako i rozlišení je na špičkové úrovni.
Rámování je provedeno do rámů NILSEN a dle přání překryto sklem, antireflexním sklem nebo laminováním s UV ochranou.

Dalším způsobem je tisk kde dnešní technologie jsou již schopné dosahovat perfektních výsledků a na základě testů procesem zrychleného stárnutí i garantují životnost desítky let.
Rámování je provedeno do rámů NILSEN a dle přání překryto sklem, antireflexním sklem nebo laminováním s UV ochranou.

Novinkou, dnes již poměrně rozšířenou je možnost tisku na plátno. Výsledný obraz získává podobu skutečného obrazu a některé motivy jsou na tomto podkladu skutečně úžasné.

Na přání je možno fotografie zasadit do pasparty. V tomto případě je výsledná velikost fotografie omezená maximální velikostí pasparty. V případě zájmu se prosím informujte.

Ve všech případech na výrobní proces osobně dohlížím a každá fotografie dostává své unikátní číslo které je zaneseno do katalogu plus datum vyhotovení.

Dále nabízím kapacitu skeneru NIKON COOLSCAN 9000 ED pro skenování vámi dodaných kinofilmů, diapozitivů, středního formátu 6 × 6; 6 × 7; 6 × 8; 6 × 9.
Na vyžádání zašlu ceník a technické parametry.

Další nabídka:

Reklamní fotografie architektury (firmy, budovy atd.)
Portréty
Svatby
Ve spoluprácí s předními grafickými studii Zlínského kraje zajistím kompletní grafickou zakázku – prospekty, katalogy, výstavní panely, vylepovací reklamy (samolepící reklamní panely).

 

Ceník nafocení svateb

                       svatební fotograf Vsetín,Zlín,Morava a všude jinde dle dohody

 

základní cena pro rok 2013 je 3000,- Kč

v této ceně je zahrnut příchod k obřadu , obřad , společné foto novomanželů , společné foto se svědky, společné foto s rodiči. Navíc účtováno dopravné 5,- Kč/km mimo okresVsetín

 

druhá varianta je v ceně 3000 - 5000,- Kč

zahrnuje příchod , obřad , společné foto novomanželů, společné foto se svědky, společné foto s rodiči,

kreativní případně netradiční foto v interiéru nebo exteriéru (většinou kolem 5 až 10 finálních fotografií nebo řada 10-20 fotografií bez výběru jedná se zhruba o hodinu až dvě focení) , dále všeobecně oblíbené, a ze strany hostů škodolibé, rozbíjení nádobí a hostina cca 1-2 hodiny (dle domluvy)

také lze dohodnout focení příprav nevěsty a případný příchod ženicha

(záleží jaké ctíte tradice)

  

třetí varianta je v ceně 5.000 - 8.000,-

celodenní focení. Od příprav nevěsty až do večera.

 

Doprava u druhé a třetí varianty

není účtována

 

 
Fotografie předávám v digitální podobě ve formátu JPEG  a vybrané v TIFF

vše je vypáleno na CD disk nebo DVD disk (dle vašeho požadavku a konečného množství fotografií)

s prodlouženou trvanlivostí pro archivaci.

 Všechny vaše fotografie , od vašeho převzetí, archivuji po dobu 5let, jako zálohu pro případ poškození vašeho disku. Tato služba je zdarma v rámci vaši zakázky

 

  Dále potřebuji následující:

 informace, o vámi vybrané variantě focení - stačí týden před obřadem

informace o místě kde vše proběhne-zejména zda bude obřad v Kostele nebo v obřadní síni - stačí týden před obřadem

předpokládaný plán celé akce-stačí na místě (platí zejména pro celodenní focení)

 ale především

potvrdit,pokud možno, co nejdříve zda mých služeb využijete či nikoliv

a nejpozději týden před obřadem potvrdit platnost termínu.

 

Pokud budete mít zájem, doporučuji vše ještě prodiskutovat telefonicky a nebo při osobním setkání.

 

 Dále je možno využít i služeb vizážistky – profesionální kosmetičky, která poradí a provede předsvatební a svatební líčení nevěsty i ostatních zájemců

 

Svatební líčení                        560,- Kč

 

V této ceně je i zkouška líčení (nemusí se jednat o svatební) a zejména otypování pleti a doporučení postupu a finálního nalíčení. Předzkoušení je doporučeno. Vyhnete se tak nepříjemnostem s užitím kosmetických přípravků a líčení, které běžně nepoužíváte. Svatební den i vy si zasloužíte líčení které je nejen krásné ale pro vaši pleť i příjemné.  

Práci vizážistky je možné zahrnout do ceny focení, nebo zaplatit zvlášť

 

Pro další informace a domluvení případné schůzky se můžete obracet přímo na níže uvedený kontakt. Při kontaktování se odvolejte na mou osobu.

 

 

Eva Bátlová

kosmetika ORCHIDEA

 

mobil:  +420 603 958 524

kosmetika.orchidea@seznam.cz


- © 2007 Pavel Dobeš. Vešekeré fotografie jsou chráněny autorským zákonem a je zakázáno je bez svolení autora přejímat a publikovat